Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Slovensko

Projekt DVORNÍKY - Pod Ráblom

O PROJEKTE
Bývanie IBV Pod Ráblom Dvorníky je projekt, ktorý ponúka každému záujemcovi svoj kúsok raja. Moderné novostavby budú predstavovať bytové a rodinné domy. Rodinné domy budú bungalovy v tvare L s prislúchajúcou parcelou približne 800m2, rodinné domy v radovej zástavbe s prislúchajúcou parcelou približne 400m2. Bytové domy budú na okraji zóny a tak nebudú narušovať výzor domovej oblasti. Budú disponovať tromi plnými podlažiami a jedným ustúpeným podlažím.

LOKALITA
Bytové a rodinné domy sa nachádzajú na južnom okraji obce Dvorníky, len pár kilometrov od miest Sereď, Hlohovec, Nitra alebo Trnava. Široké okolie plánovanej výstavby disponuje obrovskými plochami zelene, ktoré môžu budúci obyvatelia využiť na krásne prechádzky. V tesnej blízkosti je supermarket, vďaka ktorému nemusíte cestovať dlhé trasy za potravinami. Obec Dvorníky disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.

Cena nehnuteľností v projekte Pod Ráblom je fixná podľa aktuálneho cenníka! Ceny nehnuteľností zakúpených v predpredaji sa nebudú počas výstavby ani po kalaudacii navyšovať a nepodpisuje sa pri nich žiadna inflačná doložka.

RODINNÉ DOMY
V projekte sa nachádza 10 samostatných murovaných 4 izbových rodinných domov s úžitkovou plochou 127m2. Použitý je projekt rodinného domu s pôdorysom v tvare písmena L. Tieto domy sú osadené na pozemkoch o výmere 800m2. Taktiež je v projekte 26 murovaných 4 izbových rodinných domov v radovej zástavbe. Tieto rodinné domy s úžitkovou plochou 111m2 sú osadené na 400m2 pozemkoch. Výmery jednotlivých domov poskytujú dostatok priestoru pre voľnočasové aktivity svojim novým majiteľom.

Lokalita
Rýchla dostupnosť do miest Sereď, Hlohovec a Nitra – do pár minút. Bytové a rodinné domy so skvelou lokalitou predstavujú príjemné prostredie pre rodinný život. Projekt Pod Ráblom sa nachádza hneď vedľa lesa.

Široký výber z ponuky moderných novostavieb
Vybrať si môžete z priestranných 1 a 2 izbových bytov, 4 izbových rodinných domov v radovej zástavbe alebo samostatných 4 izbových rodinných domov na veľkorysých pozemkoch.

Moderné novostavby v štandarde
Nehnuteľnosť, ktorú si vyberiete dostanete v prvotriednej kvalite za výbornú cenu. Štandard zahŕňa: obklady a sanitu, laminátové podlahy a dlažby, interiérové dvere a zárubne, vymaľovanie na bielo.

Plná občianska vybavenosť
V obci sa nachádza materská a základná škola, zdravotné stredisko, supermarket a pohostinstvá. Obec disponuje dobrým autobusovým spojením.