Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Cenník spoločnosti FinReal go s.r.o.

Spoločnosť FinReal go s.r.o. (ďalej len ,,FRgo‘‘) je právnickou osobou, ktorá poskytuje sprostredkovanie služieb spojených s realitnou činnosťou. V zmysle Zákona o ochrane spotrebiteľa č. 250/2007 Z.z. v Slovenskej republike vydáva cenník, ktorý má odporúčací charakter.

1. Sprostredkovanie predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane kompletného realitného servisu a poradenstva, právneho a katastrálneho servisu, marketingu a všetkých nákladov.

DRUH NEHNUTEĽNOSTI VÝŠKA PROVÍZIE
1.1. BYTY 3-5%, min. 3.000,- EUR *
1.2. DOMY (chata, rodinný dom, iný objekt na bývanie a rekreáciu) 2-5%, min. 4.000,- EUR *
1.3. POZEMKY (rekreačný pozemok, pozemok na výstavbu rodinného domu, záhrada, orná pôda, iný pozemok) 3-5%, min. 3.000, - EUR*
1.4. INÉ (priestory, objekty, developerské projekty) variabilná podľa dohody

2. Sprostredkovanie prenájmu a nájmu nehnuteľnosti vrátane kompletného realitného servisu a poradenstva, právneho servisu a marketingu.

Provízia je vo výške nájomného za jeden mesiac užívania nehnuteľnosti, pričom minimálna výška provízie je 500,- EUR.*

Účtuje sa od toho, kto o poskytnutie služby požiadal. FRgo môže vyžadovať pri niektorých typoch nehnuteľností odmenu od záujemcu o prenájom/nájom. O tejto skutočnosti záujemcu informuje vopred.


3. Individuálne služby a úkony 

Provízia za individuálne služby a úkony variabilná podľa služby alebo úkonu.


* FRgo si vyhradzuje právo upraviť a prispôsobiť výšku provízie na základe vzájomnej dohody s klientom podľa individuálneho posúdenia náročnosti obchodného prípadu, dĺžky trvania a povahy vzájomného obchodného vzťahu.