Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Bali

PREČO INVESTOVAŤ NA BALI

BALI, Island of the Gods #1 Winner TripAdvisor Travelers‘ Choice Award#

Bali opakovane vyhráva ocenenie ako najobľúbenejšia destinácia celosvetovým turistickým porovnávačom TRIPADVISOR. Je najrozvinutejšou turistickou destináciou v Indonézii a ponúka okrem rozprávkových pláží, terasovitých ryžových polí aj unikátnu atmosféru miestnych špecialít, srdečných ľúdí a hinduizmu. Neodmysliteľnou súčasťou Bali je aj hudba a tanec a zároveň je jednou z TOP destinácii na surfing.
Tropické podnebie a poloha takmer na rovníku robia z Bali jednu z mála celoročných turistických destinácii. 
Bali navštevujú turisti z celého sveta, preto kúpa a následný prenájom víl je lukratívnym biznisom s výbornou návratnosťou. 

SESEH, BALI – INDONESIA

Seseh je úžasná balijská dedina, ktorá sa môže pochváliť úchvatným výhľadom na oceán a nedotknuté piesočnaté pláže. Vďaka svojej pokojnej atmosfére a uvoľnenému životnému štýlu je to ideálna destinácia pre tých, ktorí chcú uniknúť zhonu mestského života. Ponúka jedinečnú investičnú príležitosť pre záujemcov o kúpu nehnuteľnosti na Bali s množstvom luxusných víl a domov, ktoré si možno kúpiť. Poloha Seseh na juhozápadnom pobreží Bali, len kúsok od obľúbených turistických destinácií, ako sú Seminyak a Canggu, z neho robí ideálne miesto pre dovolenkárov aj pre celoročných obyvateľov. Vďaka svojej prírodnej kráse, bohatému kultúrnemu dedičstvu a uvoľnenému životnému štýlu je Seseh ideálnym miestom na investovanie do vašej vysnívanej nehnuteľnosti na Bali.

ROZMANITOSŤ OSTROVA, ŠPORTOVÉ A KULTÚRNE VYŽITIE.

Od nekonečných pláží Berawi, po bujné džungle Ubudu. Bali má skoro všetko:
Nádherné historické hinduistické chrámy, surfovanie, potápanie, yoga centra, open fintess… Neodolateľné ryžové polia a v neposlednom rade mentalitu ľudí, ktorá vás chytí za srdce!
Dobrosrdečnosť, prajnosť, úslužnosť a rešpekt je je BALI.