Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Financie so silným Partnerom! 

je

Nájsť a vybaviť ten najvýhodnejší finančný produkt? 
Na to sme experti. Presvedčte sa sami.

Hypotéky

Hypokalkulačka vám umožňuje ľahko, rýchlo a z pohodlia domova urobiť porovnanie hypoték a zistiť akú hypotéku, na aký dlhý čas a za akých podmienok vám vedia banky poskytnúť. Jednoducho si spravte výpočet hypotéky a objavte, ktorá banka vám vie poskytnúť najvýhodnejší hypotekárny úver. FinGO.sk pokrýva kompletnú ponuku slovenských bánk, stačí si len vybrať hypotéku, ktorá najlepšie vyhovuje vašej momentálnej životnej situácii. Najvýhodnejšia hypotéka pre Vás nemusí byť zároveň aj najlepšia hypotéka pre každého. Naša online hypotekárna kalkulačka a naši finanční hypotekárni špecialisti zabezpečia, že získate tie najlepšie podmienky hypotéky.

Hypotekárny úver je častokrát veľmi individuálny a komplikovaný proces pri ktorom vzniká veľa otázok. Najvhodnejšie je vždy svoju situáciu zhodnotiť a otázky si zodpovedať so skúseným finančným poradcom.

KALKULAČKA NAJVÝHODNEJŠEJ HYPOTÉKY

Sme viac ako hypotekárna kalkulačka. Pripravíme vám hypotéku na mieru.

Opýtajte sa nás! Radi zodpovieme všetky vaše otázky. 


Životné poistenie

VYBERÁME PRE VÁS TO NAJLEPŠIE Z TRHU

Ponuky majú iba informatívny charakter a predstavujú všeobecnú ponuku jednotlivých finančných inštitúcií. Nezohľadňujú výšku minimálneho poistného, ktoré je uvedené v detaile jednotlivých produktov. Individuálna ponuka závisí od ďalších faktorov ako váš zdravotný stav, povolanie a pod.. Ideálne riešenie na mieru vám pripraví náš finančný špecialista podľa bližších informácií o vás. Zároveň vám pomôže aj s výberom správneho produktu podľa vašich potrieb.

Na čo slúži životné poistenie?

Životná poistka vo všeobecnosti má poistenému, prípadne pozostalým (oprávneným osobám) poskytnúť finančné zabezpečenie v prípade náhodnej a nečakanej udalosti. Okrem toho, že životná poistka slúži ako finančná istota v prípade nepríjemných udalostí, môže predstavovať aj istú formu zhodnocovania prostriedkov. Takýmito produktmi sú napríklad investičné životné poistenie, kapitálové životné poistenie a dôchodkové životné poistenie.

ZÍSKAJTE TERAZ NAJLEPŠIU PONUKU NA ŽIVOTNÉ A ÚRAZOVÉ POISTENIE

Nájdeme a porovnáme poistenia.

Vy si vyberiete najlepšiu ponuku pre vás.

Ste živiteľ rodiny a potrebujete dostať dennú dávku v prípade pracovnej neschopnosti? Máte hypotekárny úver a potrebujete kryť riziko smrti? Alebo máte deti, ktoré aktívne športujú a potrebujete ich poistiť pre prípad úrazu? Tieto a ďalšie okolnosti musíte zvažovať ešte predtým, ako poistnú zmluvu uzatvoríte. Porovnanie životného poistenia si môžete spraviť aj online. Treba však myslieť na to, že najvýhodnejšie životné poistenie pre vás nemusí byť, a zrejme ani nebude, najlacnejšie poistenieNajlepšie poistenie je také, ktoré zohľadňuje vaše individuálne požiadavky a ktoré je navyše variabilné a môžete si ho počas trvania poistenia nastavovať podľa aktuálnych potrieb.

Opýtajte sa nás! Radi zodpovieme vaše otázky.

Investovanie

 

Neživotné poistenie

POVINNÉ ZMLUVNÉ POISTENIE (PZP)

Povinné zmluvné poistenie (PZP) je poistenie zodpovednosti za škodu, ktorú môžete spôsobiť vašim motorovým vozidlom niekomu inému, resp. tretej strane. Toto poistenie je zo zákona povinné pre všetky zaregistrované vozidlá s platnou ŠPZ.

Ak by ste PZP nemali uzavreté alebo by bolo neplatné, hrozí vám pokuta až do 3 320 eur. Okrem toho riskujete, že ak spôsobíte nehodu, resp. škodovú udalosť na inom vozidle, majetku alebo na zdraví, platili by ste celú škodu z vlastného vrecka.

Pri výbere tohto poistenia by nemala rozhodovať len cena, ale najmä rozsah poistného krytia, teda “čo” v poistení dostanete. Niekedy môžete získať za rovnakú cenu v inej poisťovni atraktívnejšie krytie, preto je dobré svoju staršiu poistnú zmluvu raz za čas skontrolovať s odborníkom.

Opýtajte sa nás! Radi zodpovieme vaše otázky. 
Pre porovnanie klik na link: 

 • PZP: https://poistenie.fingo.sk/pzp?ref=49d14eab0060e4794dd9b9f4add7a1c3


 • HAVARIJNÉ POISTENIE

  Havarijné poistenie (bežne nazývané aj “KASKO”) je poistenie vlastného motorového vozidla proti škodám, ktoré sa na ňom môžu prihodiť. Narozdiel od PZP nie je zo zákona povinné, ale je dobrovoľné.

  Havarijné poistenie si uplatňujete najmä vtedy, ak si vaším zavinením pri nehode spôsobíte škodu na vlastnom vozidle. Ak by vám škodu spôsobil niekto iný, plnenie by mohlo ísť z vinníkového poistenia zodpovednosti, napr. z jeho PZP.

  Toto poistenie sa zároveň vzťahuje aj na situácie, keď vaše vozidlo zničí živelná udalosť – napr. krúpy, požiar, ťarcha snehu a tiež na škody, ktoré vám môžu spôsobiť vandali alebo zlodeji.


 • Opýtajte sa nás! Radi zodpovieme vaše otázky. 
  Pre porovnanie klik na link: 

 • Havarijné poisteniehttps://poistenie.fingo.sk/havarijne-poistenie?ref=49d14eab0060e4794dd9b9f4add7a1c3


 • CESTOVNÉ POISTENIE

  Klasické cestovné poistenie zahŕňa úhradu liečebných nákladov v zahraničí, ktoré môžu klientovi vzniknúť pri úraze alebo ochorení.

  Ako delíme cestovné poistenie:

  Krátkodobé - klient si určuje presné dátumy poistenia odkedy dokedy sa nachádza v zahraničí.

  Celoročné s opakovanými výjazdami - poistenie je platné celý rok, ale je obmedzená dĺžka pobytu v zahraničí bez vrátenia sa na Slovensko. Táto doba je zvyčajne 45 až 90 dní v závislosti od poistnej zmluvy.

  Celoročné poistenie - klient je poistený na celý rok bez nutnosti vrátenia sa na Slovensko počas doby poistenia.

  Opýtajte sa nás! Radi zodpovieme vaše otázky. 
  Pre porovnanie klik na link: 

 • Cestovné poistenie: https://poistenie.fingo.sk/cestovne-poistenie?ref=49d14eab0060e4794dd9b9f4add7a1c3

 •  

  POISTENIE MAJETKU

  Poistenie nehnuteľnosti

  Chráni samotnú stavbu, teda všetky steny a vnútorné priečky bytu, stavbu domu či garáže. Vo väčšine poisťovní sa vzťahuje aj na všetky stavebné súčasti nehnuteľnosti ako je kuchynská linka, vstavané skrine, radiátor a podobne.

  Poistenie domácnosti

  Vzťahuje sa hlavne na zariadenie, teda napríklad na spotrebiče, elektroniku, nábytok, cenné obrazy atď.

  Poistenie zodpovednosti

  Ide o poistenie zodpovednosti za škody, ktoré klient spôsobí tretím osobám.

  Existuje zodpovednosť z držby nehnuteľnosti, ktorú by ste mohli využiť napríklad keby spadnutá škridla z vašej strechy spôsobila škodu niekomu inému. Rovnako sa táto zodpovednosť vzťahuje aj na situáciu keď vám praskne vodovodné potrubie v stene a týmto spôsobom vytopíte susedov. Túto zodpovednosť si viete vo väčšine poisťovní pripoistiť k vašej nehnuteľnosti.

  Ďalším typom zodpovednosti je občianska zodpovednosť, ktorú si viete pripoistiť väčšinou v rámci poistenia domácnosti. Kryje situácie keď vytopíte suseda napríklad prasknutou hadicou z práčky, ktorá ale nie je zabudovaná v stene. Zároveň vám toto pripoistenie pomôže aj mimo vašej domácnosti, napríklad ak počas lyžovačky na Slovensku alebo v rámci Európy niekoho nechtiac zraníte na svahu, alebo niečo poškodíte v obchode, či v hoteli počas dovolenky.

 • Ideálne na jednej zmluve

  V poisťovniach môže byť niekedy rozdiel, čo kam spadá. Napríklad vonkajšie žalúzie či kotol sú zväčša definované ako stavebné súčasti a tie môžu v niektorých poisťovniach spadať do poistenia nehnuteľnosti, v iných do poistenia domácnosti. Aj preto je ideálne mať všetky tri poistenia komplexne na jednej zmluve a v jednej poisťovni.

  Opýtajte sa nás! Radi zodpovieme vaše otázky. 
  Pre porovnanie klik na link: 

 • Poistenie majetkuhttps://poistenie.fingo.sk/poistenie-majetku?ref=49d14eab0060e4794dd9b9f4add7a1c3

 •