Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Final Touch

Finálny dotyk pre Váš domov

Služby ušité na mieru!

Ak sa riadite mottom „Život je príliš krátky na to, aby sme pili lacné víno“, alebo „Nie sme tak bohatí, aby sme kupovali lacné veci“ ste tu správne!

Niekedy môže byť dobrá rada na nezaplatenie.

Využiť môžete kompletnú Final Touch ponuku, alebo ,,iba“ naše rady a skúsenosti zadarmo🙂

Refresh rekonštrukcia

– pred predajom Vám môže zhodnotiť Vašu nehnuteľnosť a tým zarobiť oveľa viac na jej predaji a rozšíriť si okruh potenciálnych kupujúcich (kupujúci väčšinou uprednostnia tú jednoduchšiu cestu a kúpia radšej byt do ktorého sa môžu hneď nasťahovať a bývať bez ďalších investícii).

Rekonštrukcia

– už ste si ju zažili na vlastnej koži? Zježili sa Vám práve všetky chlpy?  Zo skúseností vieme, že takmer každý, kto zažil, už by druhýkrát tieto činnosti a problémy s rekonštrukciou zveril najradšej niekomu inému. Robotníci nevykonajú dohodnutú prácu včas a dostatočne kvalitne? Pýtajú ďalšie peniaze, aj keď ste boli dopredu dohodnutí, lebo rekonštrukcia sa predražila a zároveň predĺžila? Prípadne po zaplatení zálohy ste ich už nikdy nevideli a telefónne číslo je už nedostupné? S rekonštrukciou sú spojené mnohé komplikácie a nástrahy. Keď nemáte skúsenosti,  môžu Vám rozpočet rapídne navýšiť a čas rekonštrukcie predĺžiť.

Dozariaďovanie na mieru

- podľa vašich požiadaviek (holostav, štandard), individuálny prístup je samozrejmosťou a Vaše priania a vkus vždy na 1. mieste!


Home staging

máte síce byt zariadený, ale niečo Vám tam chýba? 

Naša služba Final touch vám ponúka aj niečo, čo štandardne poznáte pod pojmom Home staging a ešte viac - opýtajte sa nás, radi vám zodpovieme vaše otázky.

Odporučenie overených dodávateľov – architektov, nábytkárov, elektrikárov, vodárov, podlahy, maľovanie, či všeobecne zručných domácich majstrov, vždy výhodne so zľavou 10% po zadaní kódu: FRgo10.

Na kľúč – kombinácia/ všetko – podľa požiadaviek a spoločnej dohody.

Ako to bude prebiehať? Aké máte istoty?

Na základe cenových ponúk od overených dodávateľov a následnej spoločnej dohody vypracujeme Zmluvu o dielo, kde budete už na začiatku presne vedieť  koľko Vás čo bude stáť a neprekvapia Vás žiadne ďalšie výdavky navyše.

Zabezpečíme profesionálne záverečné upratovanie našim obchodným partnerom Final Touch s.r.o. a Vašu novú nehnuteľnosť Vám odovzdáme s vôňou domova.

Všetko zodpovedne a efektívne pre Vašu radosť z bývania!

Váš tím FinReal go

Final touch