FinReal goSme tím skúsených realitných profesionálov s vášňou pre našu prácu.

Spojenie finančného sveta s realitným je dokonalá synergia služieb pod jednou strechou, ktorú chceme, vieme a poskytujeme našim klientom.

Váš domov je našou prioritou, vaša dôvera naším poslaním a individuálny ľudský prístup samozrejmosťou. Volíme win win stratégiu predaja, zároveň bezpečnosť na prvom mieste a to všetko vždy s úsmevom na tvári :)
Mgr.  Petra Nemcová, RSc.

Mgr. Petra Nemcová, RSc.

Realitný špecialista senior

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421 910 564 716

petra.nemcova@frgo.sk

Svoju prácu milujem a napĺňa ma!
Každý kto ma pozná vie, že klientova spokojnosť je vždy na prvom mieste, ku každému pristupujem individuálne a k ich nehnuteľnostiam ako ku svojim.
Práve preto mi zveria svoju dôveru v tak dôležitom životnom kroku ako je kúpa/ predaj nehnuteľnosti.
A čo je najdôležitejšie? Všetko ide vždy ľahšie s úsmevom :)

Maklér má 2 ponuky
Stanislav Čisárik

Stanislav Čisárik

realitný špecialista

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak englishmluvim česky

+421 910 217 007

stanislav.cisarik@frgo.sk

Veľakrát výsledok nie je dôležitý, ale cesta čo k nemu vedie... Bez vášne nie je energia, bez energie nie je nič - to ma naučili skúsenosti vo svete financií za 20 rokov.
V realitách je najdôležitejší zmysel pre detaily. Človek, ktorý kupuje nehnuteľnosť vstupuje do niečoho nového, mení sa prostredie, ľudia, jednoducho všetko!
Preto je pre mňa tento druh biznisu jeden z najdôležitejších a zároveň najkrajšich.

Maklér má 0 ponúk
Mgr. Martina Atanasová

Mgr. Martina Atanasová

realitný špecialista

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 903 041 389

martina.atanasova@frgo.sk

Vždy som si o sebe myslela, že práca v kancelárii, je to, čo ma napĺňa. Mala som radosť, keď sa hŕba papierov na mojom pracovnom stole presunula do zložky „vybavené“. Osud ale zariadil, aby som pričuchla k práci s realitami. A vtedy to prišlo...
Srdce sa rozbúchalo, ako to vie, iba keď je zaľúbené. Áno, zaľúbila som sa do tejto profesie, je to niečo, čo ma okamžite vtiahlo a už nepustilo. Napĺňa ma, keď môžem niekoho urobiť šťastným v podobe nového bývania. Spoznala som veľa nových ľudí a ich spätná väzba je niečo, čo ma vždy utvrdí, že toto je moja cesta!

Maklér má 15 ponúk
Mgr. Monika Hučková

Mgr. Monika Hučková

realitný špecialista

hovorím po slovensky

+421 905 822 300

monika.huckova@frgo.sk

Keď si chcete splniť svoje sny, ale nenachádzate cestu... Som tu pre vás!
Financiám sa venujem profesionálne od roku 1998. Svoju prácu beriem ako poslanie s cieľom pomôcť klientovi orientovať sa na trhu financií i realít. Práve spojenie týchto dvoch oblastí: financie a reality, mi pomáha klientovi prinášať komplexnosť, a obom stranám následne dlhoročnú spoluprácu. Klienti oceňujú môj individuálny prístup a pokoru, s ktorou k nim pristupujem. Svoju prácu milujem, moja práca je mojim hobby a klient je vždy na 1. mieste!

Maklér má 4 ponuky
Mgr.  Juraj Huňavý

Mgr. Juraj Huňavý

realitný špecialista

hovorím po slovensky

+421 918 725 217

juraj.hunavy@frgo.sk

Financiám sa venujem od roku 1997.
Na základe skúseností viem, že pri realizácii realitného obchodu ide väčšinou o celoživotné úspory klienta, preto je pochopiteľné, že najväčšiu dôveru získa ten realitný poradca, ktorý problematike naozaj rozumie.
Mojim cieľom je, aby vaše rozhodnutia ovplyvnili váš život vždy iba pozitívne.

Maklér má 6 ponúk
Ing.  Michaela Sekáčová

Ing. Michaela Sekáčová

realitný špecialista

hovorím po slovensky

+421 905 828 139

michaela.sekacova@frgo.sk

Robím to čo ma baví a je mojou vášňou :)
Našla som sa vo svete financií a realít!
Nie je dôležité ako sa vidim ja, ale koľko klientov za mnou prichádza a hlavne prichádza opäť.
Práca s ľuďmi ma robí veľmi šťastnou a budem rada ak mi dovolíte Vám pomôcť.

Maklér má 2 ponuky
Blanka Čížová

Blanka Čížová

Realitný špecialista

+421 904 875 764

blanka.cizova@frgo.sk

Som realitná maklérka s päť ročnou praxou, absolventka niekoľkých odborných kurzov z oblasti realitný obchod, realitné právo, kataster, financie, záhradný dizajn... Získané vedomosti a skúsenosti v oblasti obchodu, finančníctva a poradenstva využívam v súčasnej práci v realitách. Špecializujem sa na predaj, prenájom a kúpu nehnuteľností v okrese Levice, Nitra a Nové Zámky. Som tu pre klientov, ich potreby vnímam veľmi citlivo a snažím sa im vychádzať v ústrety. Tí, čo so mnou majú skúsenosť vedia, že klientov počúvam a snažím sa v realizácii obchodu všetko nastaviť k spokojnosti oboch strán.

Maklér má 24 ponúk
Mgr.  Stanislava Bohunická

Mgr. Stanislava Bohunická

realitný špecialista

+421 915 740 044

stanislava.bohunicka@frgo.sk

V nehnuteľnosti má väčšina Slovákov uloženú značnú časť, ak nie úplne celý majetok. A keďže je kúpa či predaj nehnuteľnosti obvykle najväčším finančným úkonom, najdôležitejším rozhodnutím je výber makléra, ktorý vás bude po celý čas transakcie sprevádzať.
Na finančnom trhu pôsobím od roku 2003 a vďaka dlhoročným skúsenostiam vám viem pomôcť aj v zložitých pripadoch. Či už máte na nehnuteľnosti exekúciu, vecné bremeno, záložné právo alebo potrebujete úver, flexibilne zvládnem najťažšie prípady. Mojím hnacím motorom sú spokojní klienti, ktorí sa za mnou vracajú.

Maklér má 1 ponuku
Iveta Kandlová

Iveta Kandlová

realitný špecialista

+421 915 890 031

iveta.kandlova@frgo.sk

Na finančnom trhu pôsobím viac ako 20 rokov. Svojou profesionalitou a skúsenosťami chcem klienta zastupovať a sprevádzať celým procesom realizácie obchodného prípadu a prinášať svoj originálny vklad a garanciu poskytovaných služieb.

Maklér má 0 ponúk
Karin Števíková

Karin Števíková

Realitný špecialista

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421 911 099 212

karin.stevikova@frgo.sk

Maklér má 2 ponuky
Ing. Gabriela Holková

Ing. Gabriela Holková

Realitný a finančný špecialista

+421 903 165 371

gabriela.holkova@frgo.sk

Vo svete financií pracujem viac ako 20 rokov. Radím svojim klientov v dôležitých okamihoch života. Jedným z nich je premeniť svoj sen o bývaní na skutočnosť. Ponúkam komplexné riešenie v oblasti financií, bývania a poistnej ochrany. Mojou odmenou je spokojný klient, ktorý odchádza s úsmevom na tvári a vracia sa vždy, keď potrebuje poradiť.

Maklér má 0 ponúk
Mgr. Andrea Beneová

Mgr. Andrea Beneová

realitný špecialista

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 918 519 580

andrea.beneova@frgo.sk

Na finančnom trhu pôsobím už od roku 2003 a práca, ktorú robím je to, čo ma baví a motivuje. Myslím, že každý ma svoju predstavu o kvalite, odbornosti a komplexnosti a to čo mňa najviac vystihuje, je dlhodobý vzťah s klientom pri riešení jeho životných situácií. Viackrát sa ma klienti pýtali, či by som im nepomohla s kúpou, alebo predajom ich nehnuteľnosti. Spojením financií s realitami ušetrím klientovi čas aj financie.

Maklér má 2 ponuky
Alena Vozárová

Alena Vozárová

realitný špecialista

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийIch spreche deutschmluvim česky

+421 905 519 295

alena.vozarova@frgo.sk

Na realitnom trhu pôsobím niekoľko rokov.
Za toto obdobie som k spokojnosti klientov zrealizovala množstvo obchodov. Pristupujem ku každému klientovi individuálne a hlavne ľudsky.
Uvedomujem si, že mnohí klienti riešia predaj, alebo kúpu raz, možno dvakrát za život a celý tento proces je pre nich veľká neznáma. Preto ma teší a napĺňa, keď môžem byť klientom nápomocná na tomto procese.
Riadim s heslom, že najlepšia reklama je spokojný klient!

Maklér má 5 ponúk
Ingrid Árendášová

Ingrid Árendášová

realitný špecialista

+421 905 286 936

ingrid.arendasova@frgo.sk

Zmena bývania je v živote každého človeka významné rozhodnutie, preto sa snažím pre klienta nájsť to čo hľadá – šťastný domov.

Mám rada prácu s ľuďmi a ku každému klientovi pristupujem individuálne. Snažím sa vyhovieť jeho predstavám, pretože mojou odmenou sú spokojní klienti.

Maklér má 3 ponuky
Martina Klačmanová

Martina Klačmanová

realitný špecialista

0903 622 527

martina.klacmanova@frgo.sk

Vždy som hľadala niekoho kto ma motivuje, podporí a bude ma robiť šťastnou. Uvedomila som si, že som hľadala sama seba. Snažím sa pracovať tak, aby klient porozumel, že som tu preňho. V oblasti financií pôsobím viac ako päť rokov, posledné obdobie som si uvedomila, že spojenie financií s realitami je synergia, ktorá ma obohacuje.

Maklér má 1 ponuku
Milan Šlosár

Milan Šlosár

finančný špecialista

hovorím po slovensky

+421 911 072 372

milan.slosar@frgo.sk

„Predaj a kúpa nehnuteľností je pre klientov jeden z najvýznamnejších obchodov, aké v živote urobia“. Preto je veľmi dôležité aby prebehol profesionálne a zabezpečil pre obe strany obchodu transparentnosť, právnu istotu a Win-Win riešenie. Realitné služby som začal svojim klientom poskytovať pred dvomi rokmi ako dôležitú súčasť komplexnej starostlivosti o klienta. Skúsenosti mojich klientov mi ukázali, že realitné služby sú oblasť, ktorú klienti potrebujú riešiť tak ako im riešim služby finančné t. j. s maximálnym nasadením, individuálnym prístupom a zodpovednosťou pre čo najlepší výsledok.
Verím, že sa o tom radi presvedčíte sami, som tu pre Vás. :-)

Maklér má 0 ponúk
Peter Martiš

Peter Martiš

finančtný špecialista

0905 643 184

peter.martis@frgo.sk

Maklér má 0 ponúk
Martin Nemec

Martin Nemec

realitný špecialista

+421 918 640 548

martin.nemec@frgo.sk

Mojou silnou vlastnosťou je vytrvalosť - to je tajomstvo môjho úspechu. Som síce ešte mladý, ale ak by som čalal kedy budem pripravený, možno by to trvalo celý život. Snažím sa hladať pre klienta riešenia , ktoré pomôžu znižovať záväzky a zároveň si plnia svoje sny a ciele. Budúcnosť vidím v investíciach a realitách. Vhodné bývanie je investícia na celý život, veľmi rád Vam v tom poradím.

Maklér má 0 ponúk
Lucia Benická

Lucia Benická

realitný špecialista

0910 575 012

lucia.benicka@frgo.sk

Veľa ľudí tvrdí že cieľ je najdôležitejši, no moje skúsenosti mi potvrdzujú, že oveľa dôležitejšia je cesta ktorá k nemu vedie. Ak niekto tvrdí, že sa to nedá - je to pre mňa výzva! Mojou silnou stránkou je motivácia a nadšenie. Na finančnom trhu pôsobím 5 rokov. Známi, priatelia a moji klienti sa ma často pýtali, či robím aj reality, že by som sa na to veľmi hodila... Tvrdili, že moja dôslednosť by sa dala využit aj v tomto segmente. Túto výzvu som teda prijala, za čo som veľmi vďačná. Je to presne to, v čom som sa našla úplne najviac. Baví ma sa s ľudmi stretávať a riešiť ich sny. Vytvárať pre nich nový domov nie je iba predaj, ale celoživotné poslanie.

Maklér má 1 ponuku
Mgr.  Štefan Szabo

Mgr. Štefan Szabo

realitný špecialista

+421 902 328 167

stefan.szabo@frgo.sk

Vo financiách pôsobím od roku 2004. Svojim klientom ponúkam profesionálne služby a kvalitný servis. Pomôcť nájsť si nový domov je pre mňa výzvou, prioritou a zároveň poslaním. Veľmi rád Vám pomôžem zorientovať sa vo svete realít, aby ste bezstarostne predali svoj dom, byt či pozemok. BEZPEČNE, RÝCHLO, VÝHODNE, ale hlavne KVALITNE a PROFESIONÁLNE!

Maklér má 0 ponúk
Mgr. Peter Križan

Mgr. Peter Križan

realitný špecialista

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmówię po polskuIch spreche deutschmluvim česky

+421 904 738 798

peter.krizan@frgo.sk

Maklér má 12 ponúk
Linda Mišková

Linda Mišková

realitný špecialista

0918 259 935

linda.miskova@frgo.sk

Maklér má 0 ponúk
Ing. Ľudovít Búri

Ing. Ľudovít Búri

finančný a realitný špecialista

+421 908 529 952

ludovit.buri@frgo.sk

Maklér má 1 ponuku
Renáta Rakovič

Renáta Rakovič

realitný špecialista

+421 903 559 599

renata.rakovic@frgo.sk

Maklér má 5 ponúk
Renáta Chrenková

Renáta Chrenková

realitný špecialista

0915 750 120

renata.chrenkova@frgo.sk

Maklér má 1 ponuku