Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Na predaj penzión/dom Veľký Meder blízko Aquaparku- výborná investícia

Ulica: Dunajská
Obec: Veľký Meder
Okres: Dunajská Streda
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Hotely a penzióny
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

FinReal go vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj viacgeneračný rodinný dom uspôsobený na prevádzku penziónu, turistickej ubytovne v kúpeľnom meste Veľký Meder.(Slovensko, okres Dunajská Streda, kraj Trnavský)


Penzión/dom sa nachádza v tichom prostredí, len 900m a  15 minút chôdze od aquaparku a centra mesta, ako súčasť ulicovej zástavby, ktorá vedie priamo ku kúpeľnému areálu. Objekt leží na pozemku o rozlohe 816 m2  a disponuje zastavanou plochou 441 m2. Zvyšok tvorí záhrada so zeleňou. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka a kanalizácia. Za penziónom je položená základová doska so všetkými inžinierskymi sieťami, ktorá umožňuje v prípade záujmu  realizovať prístavbu a rozšíriť aktuálnu ubytovaciu kapacitu o 6 – 10 apartmánov.


Dom bol prevádzkovaný ako turistická ubytovňa s 8 izbami (s kapacitou 20 osôb), kuchyňou a spoločenskou miestnosťou pod názvom Danubius. V dome na dvoch nadzemných podlažiach a v obytnom podkroví sa nachádza okrem 8 izieb, aj priestor na recepciu, kuchyňa, spoločenská miestnosť, kotolňa, sklady a na každom z troch poschodí kúpelňa s wc.

Dispozícia:

Na prízemí sú dve izby, vstup-zádverie so schodiskom, kotolňa s práčovňou,miestnosť- recepcia, sociálne zariadenie prístupné z chodby.
Na podlaží je chodba, 3x izba, kuchyňa, sociálne zariadenie prístupné z chodby. Z niektorých izieb je výstup na priestrannú slnečnú terasu.
V obytnom podkroví je priestranný spoločenský priestor s kuchynským kútom, 2x izba, sociálne zariadenie(kúpelňa).
V izbách je príprava na dobudovanie sociálneho zariadenia do každej izby a tým zdvihnúť kategóriu ubytovania.
K dispozícii je aj projektová dokumentácia na rozšírenie o stravovaciu časť-reštauráciu a 6 ďalších apartmánov, ktorú majiteľ poskytne v cene domu. Základová doska s vyvedenými inžinierskymi sieťami je pripravená.

Pôvodne viacgeneračný dom, adaptovaný neskôr na penzión bol plne prevádzkovaný. Jeho pridanou hodnotou bola zabehaná obchodná značka, stabilná opakovane sa vracajúca klientela, spoľahlivá spolupráca najmä s českými cestovnými agentúrami. 

Treba počítať s jeho rekonštrukciou, prípadne adaptáciou  podľa zámerov nového vlastníka.

Po adaptácii možnosť využitia aj ako celoročný penzión pre mobilných seniorov, dom opatrovateľských služieb, zdravotné centrum, rehabilitačne zariadenie, viacgeneračný rodinný dom s ateliérom, sídlo firmy, prípadne ako dom s viacerými bytovými jednotkami (apartmánmi).

Penzión i pozemok je v súkromnom vlastníctve, vlastnícky i finančne absolútne vysporiadaný, nemá žiadne finančné ťarchy, úvery ani vecné bremená.

Lokalita:

Kúpeľné mesto Veľký Meder je známe a vyhľadávané najmä pre liečivú termálnu vodu, ktorá je indikovaná na prevenciu i celý rad chorôb pohybového ústrojenstva.  Vo všetkých 13 bazénoch má Aquapark termálnu vodu s teplotou 26 - 38 stupňov C °, ktorá má blahodarné účinky na chrbticu, pohybové ústrojenstvo, svalstvo a má regeneračné účinky na ľudský organizmus. Chemické zloženie geotermálnej vody má priaznivé účinky na liečenie kĺbových ochorení, ochorení chrbtice aj svalovú únavu a celkovo priaznivo pôsobí na regeneráciu organizmu.

Okrem liečivej termálnej vody, ktorú je možné využívať na kúpalisku Termal Corvinus po celý rok, ponúkajú sa aj mnohé ďalšie aktivity -  celodenné relaxačno – rekondičné aktivity.

Súčasťou termálneho kúpaliska sú sauny, magnetoterapia, soľná jaskyňa a samozrejmosťou je široká ponuka reštaurácií a bufetov. Keďže viacero bazénov je krytých, je možné využívať ich celoročne. V meste je taktiež možné využiť tenisové kurty, jazdecký areál, prípadne zúčastniť sa rybolovu. V okolí sú mnohé cyklotrasy a turistické chodníky, nakoľko je mesto situované v blízkosti lesa. V kúpeľnom meste je plná občianska vybavenosť a množstvo supermarketov, Billa, Lidl, Jednota a taktiež pekná pešia zóna s mnohými obchodmi a reštauráciami.

Atraktívnymi z hľadiska dostupnosti môžu byť aj prechádzky do okolitých lužných lesov, cykloturistika, výlety do blízkeho Gyoru, Budapešti, Gabčíkova či Bratislavy. Termálny kúpeľný areál je prevádzkovaný počas celého roka, čo umožňuje aj celoročné prevádzkovanie penziónu.

Areál termálneho kúpaliska Veľký Meder -  Thermal Corvinus je obklopený 100 ha lesoparkom a nachádza sa medzi Komárnom a Dunajskou Stredou, 15 kilometrov od maďarských hraníc a 66 km od hlavného mesta Slovenska Bratislavy.

https://www.thermalcorvinus.eu/sk/thermal-corvinus/

https://morezazitkov.sk/

Cena: Dohodou
Poskytujeme  služby s kompletným právnym servisom.
Sme FINGO partner a bezplatne Vám zabezpečíme aj najvýhodnejšie hypotekárne financovanie

V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Oliver Tuharský
mobil: 0903 702 334
mail: oliver.tuharsky@frgo.sk 
adresa: Mlynské nivy 78C, 821 05 Bratislava

 


 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
nutná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
441 m2
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
9
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
3
Zariadenie:
zariadený
Garáž:
nie
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Materiál:
tehla
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné - plyn
Pivnica:
nie

Hypotéky

Pozrieť na mape

Maklér

Oliver Tuharský

Oliver Tuharský

Realitný špecialista

  • Slovensky

Osobná skúsenosť, najlepšia skúsenosť! Na základe mojich pestrých celoživotných osobných skúseností s prenájmom a predajom nehnuteľností ma ľudia v mojom okolí začali oslovovať s pomocou pri predaji alebo prenájme a preto hovorím, že pozícia realitného makléra si našla mňa a nie ja ju. 
Základom pre mňa je vždy spokojnosť klientov a výhra pre všetky strany na konci obchodu. To je pre mňa najväčší zmysel tejto práce, ktorá je zároveň mojou vášňou. 

Budem veľmi rád, keď zveríte svoju dôveru a budem nápomocný aj s predajom či prenájmom tej vašej! 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti